Zobacz katalog z edycji
Warsaw Off ART 2018-2019
Do pobrania niżej
previous arrow
next arrow
Slider

Pracownie 2020

  1. Centrum Festiwalowe – KAMIENICA ARTYSTYCZNA TA 3
    1. „WYSTAWA CZESKIEJ SZTUKI”- Otwarcie Warsaw off ART 2020
    2. Wernisaż 1.10 (czwartek), godzina 17.00-21.00
    3. 19.30 -performance: Marian Stępak
    4. 20.00- performance: Wojciech Kowalczyk
    5. 21.00 AFTER PARTY OLD TOWN WARSZAWA
    6. TARCZYŃSKA 3, 02-001 Warszawa -Ochota
    7. https://www.facebook.com/ta3kamienica
  2. Piotr Ambroziak
    1. http://www.artnew.eu/
    2. Pracownia: Nalewki 6, I Klatka
    3. Dawna Pralnia domofon nr.100
    4. Muranów- Śródmieście
    5. Tel: 502-491-577
  3. Edyta Dzierż
    1. www.edyta.dzierz.netgaleria.pl
    2. Pracownia 23,
    3. Floriańska 12 lokal. 23,
    4. w podwórku III klatka, domofon nr. 23
    5. Praga – Północ
    6. tel: 660-799-127
  4. Magda Fokt
    1. www.magdafokt.com
    2. Pracownia. Tarczyńska 3 lok.14
    3. Ochota
    4. tel: 600-217-728
  5. Pawel Forman
    1. www.pavelforman.freepage.cz
    2. Wystawa: Tarczyńska 3
    3. Ochota
    4. tel: +420608369215
  6. Not Your Pictures
    1. Karma Fryc, Michał AA. Pokropek
    2. https://www.facebook.com/NOTYOURPICTURES/
    3. Montażownia, Finlandzka 12/1 ż ( Domofon 101, lewy blok)
    4. tel: Karma 605035605 /Michał 602404797
  7. Kinga Janiak
    1. https://www.instagram.com/_kingajaniak_
    2. Montażownia: ul. Finlandzka 12/1
    3. (domofon 101, lewy blok)
    4. Saska Kępa
    5. tel.: 789 250 952
  8. Kuba Janyst
    1. https://janyst.art.pl/
    2. Wystawa: Stalowa 46
    3. Praga-Północ
    4. tel: 510-378-859
  9. Tomáš Koudela
    1. www.cs.wikipedia.ogr/wiki/Tomáš_Koudela
    2. Wystawa: Tarczyńska 3
    3. Ochota
    4. tel:+420728504896
  10. Angelika Kordowska
    1. www.facebook.com/malarstwo.angelikakordowska
    2. Pracownia: Smulikowskiego 4A
    3. Śródmieście
    4. tel: 728 774 637
  1. Wojciech Kowalczyk
    1. https://www.facebook.com/kowalczyk.wojciech
    2. Gościnnie w Pracowni 23,
    3. Floriańska 12 lokal. 23, w podwórku III klatka,
    4. domofon nr. 23
    5. Praga – Północ
    6. tel: 502-021-341
    7. Godziny Performance:
    8. Piątek: godz. 18.00 Sobota: godz. 18.00
  2. František Kowolowski
    1. https://www.facebook.com/frantisek.kowolowski
    2. Wystawa: Tarczyńska 3
    3. Ochota
    4. tel: +420736485367
  3. Anka Mierzejewska
    1. https://www.facebook.com/frantisek.kowolowski
    2. Pracownia: Jaga Hupało,
    3. Burakowska 5/7 Żoliborz
  4. Michał Mroczka
    1. https://www.behance.net/michalmroczka
    2. Pracownia: Wiedeńska 94BM
    3. Wilanów
    4. tel: 696-155-248
  5. Maria Piątek
    1. www.piatekmaria.pl
    2. Pracownia: Tarczyńska 3 lok.12
    3. Ochota
    4. tel: 664 034 050
  6. Gabriela Pienias
    1. https://www.facebook.com/gabrielapieniascom/
    2. Wystawa: Tarczyńska 3
    3. Ochota
    4. tel: +420732544501
  7. Polak, Wiktor
    1. Film: Nalewki 6, I Klatka
    2. Dawna Pralnia domofon nr.100
    3. Muranów- Śródmieście
  8. Ada Rudyk
    1. https://www.facebook.com/ada.ru
    2. Wystawa: Klub na Hożej -ul. Hoża 41 lok. 2, (I piętro)
    3. Śródmieście
  9. Waldemar Rudyk
    1. https://www.facebook.com/waldemar.rudyk
    2. Wystawa: Klub na Hożej -ul. Hoża 41 lok. 2, (I piętro)
    3. Śródmieście
    4. tel: 601-661-771
  10. Marek Schovánek
    1. www.marekschovanek.com
    2. Wystawa: Tarczyńska 3
    3. Ochota
    4. tel:+491773398364
  1. Zbigniew Sikora
    1. http://zbigsikora.com
    2. Pracownia: Tarczyńska 3 lok.16
    3. Ochota
    4. tel: 502-327-278
  2. Alek Słoń
    1. www.alekslon.com
    2. Pracownia: Tarczyńska 3 lok.14
    3. Ochota
    4. 794 321 190
  3. Ewa Sho
    1. http://www.ewashophotography.com
    2. Wystawa: Stalowa 46 Praga-Północ
    3. Tel: 790316955
  4. Marian Stępak
    1. https://www.facebook.com/marian.stepak
    2. Gościnnie w Pracowni 23,
    3. Floriańska 12 lokal. 23,
    4. w podwórku III klatka, domofon nr. 23
    5. Praga – Północ
    6. Godziny Performance: Piątek: godz. 18.00
  5. Ivo Sumec
    1. www.sumec.art
    2. Wystawa: Tarczyńska 3
    3. Ochota
    4. tel: +420774118392
  6. Jiří Surůvka
    1. www.artlist.cz/jiri-suruvka-1171/
    2. Wystawa: Tarczyńska 3
    3. Ochota
    4. tel: +420724855967
  7. Szwabe Piotr vel Pisz
    1. http://szwabe.com/
    2. Wystawa: Klub na Hożej -ul. Hoża 41 lok. 2, (I piętro)
    3. Śródmieście
    4. tel: 509-256-016
  8. Tobolewski Tomasz
    1. https://www.facebook.com/tomasz.tobolewski
    2. Pracownia: Nalewki 6, I Klatka
    3. Dawna Pralnia domofon nr.100
    4. Muranów- Śródmieście
    5. Tel: 502-491-577
  9. Sabina Twardowska
    1. www.twardowska.com
    2. Pracownia: Tarczyńska 3 lok. 12
    3. Ochota
  10. Agnieszka Zawisza
    1. www.azawisza.com
    2. Pracownia: Tarczyńska 3 lok. 4
    3. Ochota
    4. tel. 506-971-088