Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Zobacz Reportaż
Warsaw Off ART 2020
Zobacz katalog z edycji
Warsaw Off ART 2018-2019
Do pobrania niżej
previous arrow
next arrow
Slider
ARTYŚCI EDYCJI WARSAW OFF ART

11. Monika Misztal

https://www.facebook.com/monika.misztal.5

http://monikamisztal.com/

Pracownia: ul. 11 Listopada 22, lok 7.

Praga-Północ

tel: 536 003 073

Monika Misztal. Ur. 1986 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Artystka wizualna, malarka. W roku 2012 obroniła dyplom na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Stypendystka Konsulatu Generalnego RP w Kolonii oraz Związku LVR w Alanus Hochschule w Niemczech w roku akademickim 2010/2011. Brała udział w wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i za granicą, m.in. we Francji, Szwajcarii i Niemczech. Obecnie studentka studiow stacjonarnych na wydzile sztuki mediów w Warszawie studentka i doktorantka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Artystka jest reprezentowana przez Galerię Program w Warszawie (https://fpsw.org/pl/main).
\Otrzymała nominację do Nagrody im. Eugeniusza Gepperta i została zakwalifikowana do finału konkursu malarskiego ” Obecnie zakwalifikowana do Salonu Krakowskiego . .Obecnie zakwalifikowana do wstawy konkursowej Jerzego Staraka ,Nadchdzące wystawy Pazdziernik 2018 w Fundacji Galerii Program W Warszawie,